Inne wydarzenia

.

Motociekawy to nie tylko Wrak Race, nasze zainteresowania motoryzacyjne sięgają nieco dalej, bliżej, mocniej i więcej. Organizujemy, współorganizujemy, uczestniczymy i pomagamy.

Pod koniec 2022 roku mieliśmy niebywałą przyjemność uczestniczyć w rajdzie Rally of Legend w San Marino to krótkie wydarzenie wywarło na nas ogromne wrażenie i zaowocowało współpracą z historycznymi załogami bardzo niepowtarzalnych rajdówek.

Nie samym Wrak race Motociekawy żyje, już za tydzień organizujemy wraz z przyjaciółmi ( Wrak Brothers, Freewind Glinojeck, Julka i spółka – animacje dla dzieci Płońsk ) rajd nawigacyjny Rajd samochodowy dla Elwiry Zapraszamy całymi rodzinami na ciekawą przygodę, gdzie jednocześnie wspieramy nasza koleżankę w walce z chorobą,

Kto powiedział,że Mikołaj jest tylko na święta ? Nasz Mikołaj i cały jego zastęp nie zakończył jeszcze swojego działania. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie Fundacja Odzyskać Radość.

29.12.2018

Moto Show 2018 Nadarzyn

Motomikołaje 2018 w Glinojecku to wydarzenie które organizujemy wraz z Wrak Brothers, Freewind Glinojeck, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku, Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku a całości wydarzeniu atrakcji dopełni grupa Julka i spółka – animacje dla dzieci Płońsk. Zaprzęg św. Mikołaja przejedzie przez miejscowości gminy Glinojeck rozdając dzieciakom łakocie i witaminy. Gwarantujemy wspaniałą zabawę – przyjdźcie do nas godziny i miejscowości w jakich będziemy znajdziecie na grafikach wydarzenia i plakatach. Do zobaczenia 

Rajd Niepodległości . Nie pora chować swoje klasyki, motocykle i inne nietuzinkowe pojazdy pod zimową kołdrę. Przygotowaliśmy wraz z Wrak Brothers, Freewind Glinojeck oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku Rajd Niepodległości na ziemi Glinojeckiej. Rajd o charakterze patriotycznym oraz charytatywnym, gdzie jak przy każdej naszej imprezie wspieramy naszą Zuźkę pomagamzuzi.com. W rajdzie tym poznacie miejsca pamięci narodowej w walce z okupantem wpisujące się w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i nie tylko.
Rajd Niepodległości będzie miał formę rywalizacji w zadaniach jakie dla was przygotowaliśmy, a na koniec wyłonimy zwycięzców dla których przyznane będą puchary.

Biegiem 100km na 100-lecie NIepodległości 2018
Nie samą jazdą motociekawy żyje :). To tak trochę przewrotnie, a teraz o co kaman . Nasz przyjaciel, wielki fan motoryzacji, który często z nami jeździ swoim poldolitto Jacek Wróblewski również ostro biega. Na 100 lecie Niepodległości pobiegnie 100km w Ciechanowie i okolicach w związku z tym wspólnie z Wrak Brothers organizujemy stacje regeneracyjne oraz zabezpieczenie tego wyczynu.

Polska jest Piękna Jeruzal 07.10.2018

Zapraszamy na kolejne wydarzenie by trochę przewietrzyć retro świat motoryzacyjny z podwórka. Tym razem na wycieczkę zamierzamy ruszyć do sławnej wsi Wilkowyje w celu sprawdzenia stanu ławeczki przed sklepem. Jeruzal to miejsce docelowe, gdyż poszukiwanie Wilkowyj mogło by nam zająć minimum rok :).
W skrócie
Cel wyprawy :
– niezmiennie pomagamzuzi.com jak zawsze
– zakupy w oryginalnym sklepie oryginalnego trunku
– radość z podróżowania
– i inne 🙂

Rajd Nieustający szlakiem Polskich latarni morskich 2018 r. Szlak Latarni Morskich ma długość około 669 km. 17 latarni to gratka i wyzwanie by odwiedzić wszystkie w dwa dni.
Rajd Nieustający jest skierowany do maniaków motoryzacji, którzy ceną sobie długie godziny za kierownicą swoich pojazdów, w rajdzie może wziąć udział każdy kto posiada wiekowe i nietuzinkowe auto, rok produkcji nie jest tutaj sprawą najważniejszą ale preferujemy samochody powyżej 20 lat. Marka auta nie ma znaczenia najważniejsze, że masz zamiłowanie do podróży i poznawania świata. Rajd jest skierowany także do motocyklistów.
Rajd ma także wymiar charytatywny i jak w całej działalności Motociekawego wspieramy naszą Zuźkę >> pomagamzuzi.com <<. Do tej pomocy włącza się także drugi współorganizator rajdu – Wrak Brothers wielcy miłośnicy motoryzacji i zawodnicy wrak race.