Imprezy Integracyjne

.

IMPREZY INTEGRACYJNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Organizujemy imprezy integracyjne, kawalerskie, panieńskie i inne dla grup zorganizowanych na własnym torze w Milewie k/Płońska i nie tylko. Na życzenie możemy zorganizować Wrak Race czy też inną atrakcję na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zapytania. Stała współpraca z firmą EA Project sp. z o.o. daje nam nieograniczone możliwości. Wystawiamy faktury Vat.

Integracja firmowa we wrakowym stylu. Integracyjny Wrak Race, pełna moc adrenaliny i świetnej zabawy. Dziękujemy super uczestnikom, którzy szybko podjęli wrakowe szaleństwo, była prędkość, kontakt i walka na każdym metrze toru. Zapraszamy do takiej formy integracji firmowej.

Przed wieczorem kawalerskim można zażyć porządnej dawki adrenaliny w wyścigach wrak race. Tak właśnie postanowili spędzić dzień nasi ostatni klienci. Wrak race dla kilkunastu osób na zamkniętym terenie.

Kolejna akcja integracja za nami . Przed wieczorem kawalerskim porządna dawka adrenaliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji Wrak Race dla grup