Złombol 2020Złombol 2020 r.

Pomoc dla dzieci z Polskich domów dziecka

 

Oferta współpracy

 

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą propozycją pomocy w akcji złombol 2020, z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy.

Złombol to największy w Europie rajd samochodowy o mocnym podłożu charytatywnym, celem rajdu jest pomoc dzieciom z domów dziecka w całej Polsce. W 2020 roku to już czternasta edycja, a do tej pory cała fundacja uzbierała już ponad 1 mln złotych. W rajdzie tym startują samochody z epoki PRL, a my ruszamy Polonezem. W roku 2020 rajd startuje z Katowic by po kilku dniach osiągnąć swą metę w Burhaniye (Turcja). Jednak trzeba pamiętać że Złombol to nie tylko podróż, zwiedzanie i  wybieranie trasy. Złombol to wielkie wyzwanie dla każdej z załóg. Każda z nich musi uzyskać darczyńców którzy wpłacą minimum 2000 zł (my chcemy jak najwięcej) na pomoc dla dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Każda załoga musi stawić czoło przygotowaniom technicznym, logistycznym no i będzie musiała się zmierzyć z trasą w samochodzie z epoki PRL bez klimatyzacji z prędkością nie przekraczającą 90km/h i awariom jakie mogą się przydarzyć. Trasą bardzo upalną z górami, dolinami i przeszkodami. Trasą pełną, wyzwań i niezaplanowanych zdarzeń – to kwintesencja życia podróżnika w rajdzie Złombol. Nasz zmęczony sprzęt zadba o wiele ciekawych wspomnień i historii, które będą tworzyć kolejne Złombolowe legendy.

Po zakończeniu zbiórki, organizatorzy przy współpracy z uczestnikami jeżdżą do domów dziecka i konsultują z podopiecznymi oraz wychowawcami ich potrzeby. Przy współpracy z kadrą wybierają dzieci i młodzież , które skorzystają z kursów językowych, sportowych czy usamodzielniających – które pomogą znaleźć pracę podnosząc kwalifikacje. Od kilku lat dzieci wyjeżdżają na wycieczki fakultatywne i dwutygodniowe kolonie nad morze lub w góry.

Niniejsza oferta współpracy daje Państwu możliwość współtworzenia wspaniałej idei Złombolu jakim jest pomoc Polskim domom dziecka w niesamowitym rajdzie samochodowym przez pół Europy z finałem na kontynencie Azjatyckim.

Nasz zespół z grupy sportowej motociekawy zamierza wystartować w tym rajdzie polonezem który już nie raz sprawdził się w tego typu akcjach charytatywnych.

Proponujemy Państwu umieszczenie naklejki/naklejek z logiem i informacjami na naszym samochodzie i w ten sposób zareklamowania się w tym charytatywnym rajdzie.

Co otrzymuje darczyńca wspierający naszą ekipę w rajdzie złombol 2020 ?

1.      Umieszczamy naklejki na samochodzie w wybranym miejscu oznaczonym na grafice poglądowej. Sami zaprojektujemy i wydrukujemy naklejki.

2.      Logo naszego darczyńcy znajdzie się na ubraniach grupy w formie nadruku lub naszywki.

3.      Motociekawy to organizator imprez typu wrak race oraz rajdów nawigacyjnych po Polsce, logo darczyńcy będzie umieszczane na wszystkich materiałach reklamowych i wydarzeniach grupy motociekawy przez cały rok 2020.

4.      Relacje video oraz foto z każdego dnia wyprawy ( łącznie 10 dni )

5.      Identyfikacja partnera na stronie www.motociekawy.pl oraz profilu  facebook.com/motociekawy.

6.      Identyfikacja partnera na wydarzeniach w których czynny udział bierze grupa motocirekawy ok. 9 imprez w Polsce.

 

Posiadamy możliwość projektowania i druku reklamy oraz profesjonalne umieszczenie jej na naszym samochodzie, wykona to bezpłatnie partner agencja reklamowa.

Państwa reklama będzie stale widniała na stronie internetowej motociekawy.pl oraz profilu facebook.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji umieszczenia reklamy, miejsca umieszczenia reklamy oznaczyliśmy cyframi. Na wizualizacji znajdują się już naniesieni partnerzy którzy przystąpili do naszego Teamu.